O autorce

        

Kdo,že to vlastně jsem?

Dvaadvacetiletá holka, co se hledá a dřív koná, než myslí.

(bohužel nebo bohudík ?)

Spoustu věcí o sobe ješte nevím, ale na něco málo jsem už přišla. Baví mě kdeco –  focení, tanec, cvičení, psaní, malování, čtení, cestování – ale né všechno z toho mi jde.

I tak to miluji.

Časem sebepozorování jsem zjistila, že mě nebaví pravidla a poslouchání příkazů a zákazu. Nebaví mě škatulkování a předsudky. A lidi, co jsou zlí.

Další věc, kterou už jsem v životě našla, je láska.

V prvé řadě ke svému příteli.

Ke zvířatům.

K přírodě.

K cestování.

K tvoření.

K sobě.

Protože mě nebaví přesně daná pravidla a hlavně předsudky, vytvořila jsem skupinu SILAČKY. Silačky jsou o lásce k sobe, o ženách, o síle, o pozitivním myšlení, o životních příbězích. O tom, že každý z nás má právo, dělat co ho baví, navzdory společenským předsudkům.

A taky miluju jednorožce.

Překonala jsem nástrahy, které se jmenují SEBEPOŠKOZOVÁNÍ, PORUCHA PŘIJMU POTRAVY a DEPRESE. Díky těmhle a dalším životním zkušenostem jsem, kdo jsem a dělám, co dělám. Dovoluji si psát o sebelásce, o tématice sebepoškozování, o jídle, o depresích, o každodenních problémech obyčejných lidí a zveřejňovat příběhy lidí neobyčejných.

Už několik let mě láká věnovat se této problematice více do hloubky, ve školách, u dětí. Pomáhat jim a rodičům s prevencí a také v již vzniklých situacích. Proto mám v plánu rozšířit své vzdělání a věnovat se tomu na plno.

♥♥♥