O co jde?

Inspirativní meetup

Každý den jsme spolu na sociální síti. Jsme spolu, ale přece sami. Nemluvíme spolu, ale píšeme si na své účty.
Dříve jsme si budovali mezilidské vztahy, které trvaly roky. Dnes vztah začne i skončí jedním stiskem tlačítka follow.
Tak rozbijme ty naše sociální bubliny. Místo předsudků, falešných iluzí, představ o tom kdo jsme, se pojďme poznat osobně. 
Položit otázku na tělo, vyslechnout si příběh bez filtru, koukat na sebe bez soudu, být k sobě LASKAví a doopravdy poznat ty famous lidi, které známe z online prostoru.
Tváří v tvář. 
Seznámit se. Pobavit se. Inspirovat (se).
Vyslechnout jeden druhého. 

Kdy a kde?

2. BŘEZNA

POZOR ZMĚNA!

15:00 – OPERO, PRAHA 1

kdo tam taky bude?

Když se honíš za ideálem, dokonalostí, nebo se zlobíš, že svět není, jak si přeješ. Že bys to chtěla jinak. Že chceš změnu a čekáš, kdo ti ji přinese. Ale moje milá, vše co hledáš, máš blíž, než si myslíš. To, na co čekáš, po čem toužíš… si nosíš uvnitř. A právě tam začíná každá změna. V tobě.

O sebe- vědomí, životě, vztazích, úspěchu, radostech, snech, úspěchu… – o tom všem je projekt Za normální holky a o tom si budem povídat.

Pavlína Louženská

O samotě, která se skrývá za srdíčky

 Jsme nejpropojenější generací v historii. Máme více sociálních sítí, než dokážu vyjmenovat. Každý je jediný Skype call daleko. A přitom samota aktuálně zabíjí víc lidí než obezita.

Klára Moravuszová

Štěstí spočívá v cestě za ním 

Klárka říká, že život je barevnej. A má pravdu. Budeme se bavit o štěstí, smutku, síle, slabosti. Prostě o všem, co k životu patří.

JIŽ BRZY

Tam přece nesmíš chybět!